Calendar

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1
Combi Division 2 – Wychelm v Hunters 7:30 pm
Combi Division 2 – Wychelm v Hunters @ Frances Bardsley Academy For Girls
Apr 1 @ 7:30 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
2
3
Men’s Division 2 – Emerson Eagles 2 v Barking 3 7:30 pm
Men’s Division 2 – Emerson Eagles 2 v Barking 3 @ Emerson Park Academy
Apr 3 @ 7:30 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
Combi Division 1 – Redbridge v Corinthians 1 8:00 pm
Combi Division 1 – Redbridge v Corinthians 1 @ Redbridge Sports and Leisure Centre
Apr 3 @ 8:00 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
4
5
6
7
8
Men’s Division 2 – Barking 3 v East Royal Amigos 1 7:00 pm
Men’s Division 2 – Barking 3 v East Royal Amigos 1 @ Dagenham Park Leisure Centre
Apr 8 @ 7:00 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
9
10
Men’s Division 2 – Corinthians 1 v Emerson Eagles 3 7:30 pm
Men’s Division 2 – Corinthians 1 v Emerson Eagles 3 @ Bower Park Academy
Apr 10 @ 7:30 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
Ladies Division 2 – Redbridge C v Others 8:00 pm
Ladies Division 2 – Redbridge C v Others @ Redbridge Sports & Leisure
Apr 10 @ 8:00 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
Combi Division 1 – Corinthians 1 v Redbridge 7:30 pm
Combi Division 1 – Corinthians 1 v Redbridge @ Bower Park Academy
Apr 24 @ 7:30 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
25
Men’s Division 4 – The Badminton Collective v Drawks 7:30 pm
Men’s Division 4 – The Badminton Collective v Drawks
Apr 25 @ 7:30 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
26
27
28
Ladies Division 1 – Epping v Others 6:00 pm
Ladies Division 1 – Epping v Others @ Epping Sports Centre
Apr 28 @ 6:00 pm – 8:00 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)
29
30
Men’s Division 3 – Hunters v Emerson Eagles 4 7:00 pm
Men’s Division 3 – Hunters v Emerson Eagles 4 @ Dagenham Park Leisure Centre
Apr 30 @ 7:00 pm – 11:59 pm
 Share this:Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Pinterest (Opens in new window)Click to print (Opens in new window)